0546 737 66 13 - [email protected]
KURUMSAL

Hakkımızda

2011’den beri kazandığı sektörel deneyimi ve profesyonel kadrosuyla İstanbul'da faaliyet gösteren Erk Evden Eve Nakliyat, “Mükemmel Kalite, Eksiksiz Hizmet” anlayışı ile müşterilerine, ofis - büro nakliyesi, evden eve nakliyat, depolama, eşya paketleme ve ambalajlama alanında hizmet sunmaktadır. İşyeri yada ev taşımacılığında, müşterilerine eksiksiz ve kaliteli bir nakliye hizmeti sunan Erk Evden Eve Nakliyat; kullandığı ekipmanlar ve uzman kadrosu ile sektörde en iyi hizmet sunan firmalar arasın yeralmayı başarmaktadır. Erk Evden Eve Nakliyat olarak, taşıma esnasında, eşyaların hazırlanması ve paketlenmesine son derece önem göstermekteyiz. Ofiste veya yaşam alanlarında bulunan her türlü eşya özel paketleme yöntemleri ile koruma altına alınmakta ve böylelikle sevkiyat işlemleri esnasında eşyalara herhangi bir zarar gelmesi önlenmektedir. Erk Evden Eve Nakliyat olarak, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin profesyonel, hızlı ve sorunsuz olması için gösterdiğimiz özeni, hizmetlerimizin uygun fiyatlı olması içinde göstermekteyiz. Bu doğrultuda siz değerli müşterilerimize, demontajı yapılacak, paketlenecek ve taşınacak eşya miktarından, nakliye mesafesine kadar bir çok unsur hesaplanarak fiyat verilmektedir. Ancak firmamız ortalama olarak 1+1 daireler için 800 TL, 2+1 daireler için 1100 TL, 3+1 daireler için ise 1300 TL'den başlayan fiyatlar ile evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Taşımacılık Alanında Sunaduğumuz Hizmetler Evden Eve Nakliyat Villa Taşımacılığı Parça Eşya Taşıma Eşya Paketleme Ve Ambalajlama Hizmeti İşyeri Taşımacılığı Ofis – Büro Taşımacılığı Fuar Taşımacılığı Firmamız, evden eve nakliye hizmetlerimiz ve ücretlendirmeyle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlerle Whatsapp yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
ERK EVDEN EVE NAKLİYAT Sanayi Mah. Çağlayan Sk. No:12 D:1 Güngören / İstanbul Gsm: 0546 737 66 13 E-posta: [email protected] Web: www.erknakliyat.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Hemen Fiyat Alın